Toneelvereniging ODI

      

Dit najaar op 16, 17 en 23 november brengt ODI de klucht

De Flat van Jet!

flyer_flat_van_jetJet heeft een flat in de stad waar ze haar minnaar Karel ontmoet. Maar ze wil van hem af. En de flat heeft ze dan eigenlijk ook niet meer nodig. Karel, die ook getrouwd is - wat Jet niet weet want ze is nogal jaloers - leent de flat wel eens uit aan zoon André, die daar wel eens met een vriendinnetje komt. Maar dan neemt één van die vriendinnetjes, Natas, die op zoek is naar woonruimte, Veertje, de dochter van Jet, mee, want die zoekt ook woonruimte. En dan gaat het mis. Jet mag niet weten dat... en Karel mag niet weten dat... en Veertje mag helemaal niet weten dat... En dan verschijnt ook nog eens Jules, de man van Jet, en die mag helemaal niets weten. Hilarische momenten zullen volgen!

 

2012_11_Flat_van_Jet0

Rolverdeling

2012_11_Flat_van_Jet1

Andre : Kjelt Barnhoorn
Veertje : Nadine Borgmeier
Jules : Chris van Leeuwen
Natas : Chantal Witteman
Jet : Corry van Gijlswijk
Karel : Hans van Gijlswijk

Schrijver: Haye van der Heyden
Regie: Peter van den Berg
Grime: o.l.v. Alex Duivenvoorde
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Raimon Spigt en Roy Brouwer

2012_11_Flat_van_Jet2VOORSTELLINGEN

16 , 17 en 23 november 2012 in De Schelft in Noordwijkerhout
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur
Ticketprijs: 8 euro

Klik hier voor meer foto's