Toneelvereniging ODI

      

Dit najaar speelt ODI het komische stuk

'T is BINGO op de camping

t is bingo op de camping logoHet stuk speelt zich af op de camping. Jos gaat tegen wil en dank met zijn vrouw Ina mee naar de camping. Hij vindt het geen kamperen, maar kramperen. Dat laat hij dan ook goed merken. Hij moppert op alles en iedereen. Het is hem helemaal niets waard, want hij had liever in een hotel gezeten. Ook de buren vind hij drie keer niks. Ze lijken wel niet goed wijs.
Wie neemt er nou een cavia mee op vakantie? Die cavia krijgt achteraf nog een lang staartje. Ook komen er diverse bezoekers langs, zowel voor Jos en zijn vrouw, als voor de buren. Zitten ze wel in de goede caravan? En waar is die cavia toch gebleven? Het bezoek wordt dan ook niet op prijs gesteld. Het is nu eenmaal zo:”Wat je zaait zul je oogsten” en dat doet Jos dan ook!

 

2018 11 Crew

Rolverdeling

Jos - Hans van Gijlswijk
Ina - Helma van der Lans
Gemma - Jose Lammerse
Hetty - Heleen De Waal
Wilfried - Alex Duivenvoorde
Janneke - Patty van Amsterdam
Cor - Arjan Laros
Dienke - Chantal Witteman

Auteur: Evelien Evers
Regie: Jeroen Kortekaas
Decor o.l.v. David Peters
Grime: o.l.v. Trudy de Jong
Licht- & Geluid: Jeroen Heemskerk & Nico van Gijlswijk

Voorstellingen

Vrijdag 16 en zaterdag 17 november 2018 in De Schelft in Noordwijkerhout
Zaterdag 1 december 2018 in De Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur

Ticketprijs: 10 euro (kaarten te reserveren via deze website of vanaf half oktober verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen)
Bent u (of wordt u) donateur van ODI (10 euro p.j.) dan mag u gratis naar deze voorstelling en de voorstelling in het voorjaar