Toneelvereniging ODI

      

In het najaar van 2016 brenkt ODI

Help! ik krijg een kind

help ik krijg een kind playHelp! Ik Krijg een Kind is een absurd toneelstuk. Twee acteurs komen tijdens de uitvoering niet opdagen…..hoe moet dat nu verder? Het verhaal gaat over een man die door de computer van de belastingdienst ingedeeld wordt in een andere schaal, omdat deze heeft beslist dat hij zwanger is. Zijn hele omgeving neemt dit bericht voor waar aan. Het is toch heel normaal dat een man zwanger is? Begint de man langzaam gek te worden, of is er meer aan de hand met deze computer? Computers kunnen toch niet praten? En mannen kunnen toch helemaal niet zwanger zijn? Hoe moet dat nou met 2 spelers minder? En wat heeft Gerard Joling met dit alles te maken? Zoals eerder vermeld, het is een absurd toneelstuk en daarom erg grappig. Zet u schrap voor een absurd avondje lachen.

 

 2016 11 Help ik krijg een kind crew3

Rolverdeling

Gerard de Jong: Alex Duivenvoorde
Herman-Pieter/Harry:  Piet Brama
Agnes/Liesbeth: Ingrid Kortekaas
Beatrix de Jong (moeder van Gerard) : Helma van der lans
Greet van Coevorden (journaliste): Bianca Zonneveld
Maria van Montfoort: Jose Lammerse
Madelon van Montfoort (haar dochter): Hannah Meijer
Computer: Jeroen Kortekaas

Auteur: Carl Slotboom
Regie: Jeroen Kortekaas
Licht/geluid: Nico van Gijlswijk & Jeroen Heemskerk
Souffleur: Janine Boswinkel         

VOORSTELLINGEN

2016 11 Help ik krijg een kind crew2

vrijdag 18 en zaterdag 19 november 2016 in De Schelft in Noordwijkerhout
zaterdag 26 november 2016 in de Duinpan in de Zilk
Zaal open: 19:30 uur
Start voorstelling: 20:00 uur
Pauze: 21:45 - 22:05 uur
Einde voorstelling: 22:40 uur

Ticketprijs: 8 euro
Gouden kaart: 9 euro (verkrijgbaar aan de kassa)