Toneelvereniging ODI

      

Begin 2018 speelt ODI het spannende en muzikale toneelstuk voor kinderen vanaf 5 jaar

Het verlaten theater

2018 01 het verlaten theather posterEen stuk vol heksen en een vrolijke muzieknoot!
Het kinderstuk van ODI staat dit jaar op 24 februari, 3 en 4 maart (de Schelft) en 11 maart (de Duinpan) op het programma. En we mogen wel zeggen dat het dit jaar een heel leuk, vrolijk, muzikaal en een tikkeltje spannend stuk is. Het stuk wordt voor het eerst gespeeld en is geschreven door regisseur Rosanne Hogewoning, samen met de spelers. Wat het extra bijzonder maakt.

Het stuk heet "Het Verlaten Theater" en gaat over een bijzonder avontuur van 3 kinderen in een theater. Op een dag komen ze per ongeluk in het theater terecht. Wat een feest! Hier kun je van alles doen en niemand die zich er mee bemoeit. Of gaat er daar toch iets mis? Want wonen hier niet ook een paar Heksen die wel graag een kindje lusten? Wel nee, het zijn vast gewoon wat oudere dames die ook een dansje willen opvoeren in het theater. Hmmm... is dat zo? Hoe zal dit aflopen.. Komen de kinderen echt in de heksenketel terecht of moeten ze aan de slag met toverspreuken om de heksen te kunnen stoppen. De kinderen in het theater lukt het niet zomaar om de heksen tegen te houden. Ze hebben daar zoveel mogelijk hulp bij nodig. Daarom roepen ze de hulp in van de kinderen in het publiek. Help jij ook mee? Reserveer dan snel een kaartje

 

2018 02 het verlaten theater new crew

ROLVERDELING

Alex Duivenvoorde
Gerda Prins-Nijssen
Lia meerkerk
Stijn van den Berg
Trudy de Jong
Danielle de Jong
Chantal Witteman

Regie: Rosanne Hoogewoning
Decor: o.l.v. David Peters
Grime: o.l.v. Trudy de Jong
Licht & Geluid: Joke en Nico van Gijlswijk

VOORSTELLINGEN

Zaterdag 24 februari, zaterdag 3 en zondag 4 maart 2017 in De Schelft in Noordwijkerhout
Zondag 11 maart 2017 in De Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 14:00 uur
Zaal open: 13:30 uur
Duur voorstelling: 1 uur
Ticketprijs: 4 euro (vanaf december te reserveren op deze site of vanaf februari 2018 verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen)
Bent u of wordt u donateur-plus van ODI (12 euro p.j.) dan mag uw kind samen met u gratis naar de voorstelling en mag u al volwassenen gratis naar de voorstelling in het najaar van 2017 en het voorjaar van 2018