Toneelvereniging ODI

      

Dit voorjaar op 19 januari in de Schelft en op 27 januari in de Duinpan brengt ODI het sprookje

Ferrie Teel en de vergeetkorrels

2013_01_poster_ferrie_teelFerrie Teel komt uit het Land Zonder Naam. Haar vader, de Heer van dat land, betrapte
haar op fantaseren en had haar verbannen. Per parachute daalt ze neer in Niemandsland. In dit oord dwalen allerlei bekende sprookjesfiguren. In zijn strijd tegen fantasie strooit Ferries vader vergeetkorrels over de bewoners van Verhalenland. Deze dwalen uit hun verhaal naar Niemandsland en zoeken daar hun naam. Agent Napoleon waakt daar over hun welzijn. De rechtlijnige agent bekeurt het meisje voor illegaal kamperen en geeft haar de naam Ferrie Teel. Ze belt aan bij de deur naar Verhalenland en maakt kennis met de stokoude bewaarder der verhalen, Gast van Tast en zijn dikke vrouw Moe Tjoore. Zij laten haar zien wat haar vader aanricht met de Vergeetkorrels. Ferrie Teel schrijft haar vader een brief en Napoleon brengt deze weg. Ferries heeft spijt en dropt dit keer geen korrels maar het ooit van Gast gestolen verhalenboek.

 

2013_01_Groepsfoto_Ferrie_Teel_Cast

ROLVERDELING2013_01_Ferrie_Teel_1

Grote boze wolf : Sebastiaan Duivenvoorde
Jager Bart: Gonnie van der Geest
Rosa : Ilona Elsgeest
Agent Nappie : Bianca Zonneveld
Moe Tjoore : Ingrid Hoffmans
Gast van Tast : Patty van Amsterdam
Grootmoe : Debby Janssens
Ferrie Teel : Sjors van Veen

2013_01_Ferrie_Teel_2

Schrijver: Aris Bremer
Regie: Dedy den Elzen
Grime: o.l.v. Alex Duivenvoorde
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Nico en Joke van Gijswijk
 

 


VOORSTELLINGEN

19 januari 2013 in De Schelft in Noordwijkerhout ('s middags en 's avonds)
27 januari 2013 in De Duinpan in Noordwijkerhout
Start voorstelling: 13:30 uur (zaterdag 19 januari ook nog om 18:30 uur)
Einde voorstelling: 14:45 uur (zaterdag 19 januari ook nog om 19:45 uur)
Zaal open: 13:00 uur (zaterdag 19 januari ook om 18:00 uur)
Ticketprijs: 4 euro