Toneelvereniging ODI

      

Op 18, 19 en 26 Maart 2011 brengt ODI het toneelstuk

Gebroken IJS

flyer_gebroken_ijs'Gebroken IJS' is een komedie over een groep bejaarde senioren op het cruise schip de Maria Stuart. Zij maken op dit 'drijvende bejaardehuis' een cruise langs Noorwegen en zij tot elkaar veroordeld... Lachen? Zeker! Nadenken? Dat mag natuurlijk altijd...
U beleeft een weekend aan boord van de Maria Stuart: de aankomst van de nieuwe passagiers, het vuurwerk op zaterdag en het slotconcert op zondag. In deze tijd leert u de 'Hollandse kolonie' kennen. Een aantal dames en heren die kennelijk in goede doen zijn. Zij nemen geen blad voor de mond, liever een glas champagne. Kraakhelder en direct spreken zij elkaar aan op hun gedrag in het heden en het verleden.
Als toeschouwer zou u zomaar het gevoel kunnen krijgen om dat ene zinnetje ook wel eens tegen een bekende te zeggen...

Rolverdeling

Arnould - Peter van der Berg
Victorine - Doortje Roeleveld
Suzan - Ingrid Kortekaas
Richard - Alex Duivenvoorde
Mathilde - Ella Duivenvoorde
Hendrik - Richard Brouwer
Figuranten - Ria Vink, Annemieke Hoogeboom, An Houwaart en Anneke Raasveldt

Regie - Peter van der Berg
Schrijver - Haye van der Heijden
Grime - o.l.v. Jasja Buhler
Decor - o.l.v. David Peters en Nico van Gijswijk
Licht & Geluid - Jeroen Heemskerk en Sjors van Veen

Voorstellingen

Vrijdag 18 en zaterdag 19 maart 2011 in de Schelft in Noordwijkerhout
Zaterdag 26 maart 2011 in de Duinpan in de Zilk 
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur
Ticketprijs: 8 euro