Toneelvereniging ODI

      

 

Denk aan Mij

 

Je ex-man nodigt je uit, in het oude vertrouwde vakantiehuis in Frankrijk. Je zit nu zo goed in je vel, dat je gaat. Maar er komen nog drie andere ex-vrouwen opdagen. Het uitje met weemoedige herinneringen blijkt al gauw een confronterende nachtmerrie. Er laait van alles op: hormonen, jaloezie, wraak, hebzucht, spijt en vooral: de ontluisterende waarheid. Hij heeft het weer voor elkaar!

Vier totaal verschillende vrouwen (van dezelfde ex) raken verwikkeld in een schaamteloos conflict vol hilarische rivaliteit en typische wijvenstreken. Geen wonder. Allemaal voorbij de veertig en heilig van plan om eindelijk te krijgen wat hen toekomt. Stuk voor stuk dachten ze ermee klaar te zijn. Hier moeten ze toch boven staan?! En waar blijft-ie trouwens? Was het nog maar gisteren. Waren ze maar niet gegaan?

 

2014 04 DenkAanMij crew

 

 

Rolverdeling

Aafke = Annemieke
Pem= Ingrid
Doris = Thea
Jeanine = Mandy

Schrijfster: Hetty Heitinga
Regie: Peter van den Berg
Licht en geluid: Jeroen Heemskerk en Sjors van Veen
Decor o.l.v. David Peters
Grime o.l.v. Alex Duivenvoorde

Uitvoeringen

14, 15 maart 2014 schelft
22 maart 2014 duinpan
Start 20:00 uur,  zaal open 19:30 uur
8 euro per persoon