Toneelvereniging ODI

      

Gouwe handjes

2014 11 Gouden handjes kleinDe gepensioneerde zakenman Louis heeft "Gouwe handjes", het gaat hem voor de wind. Alles wat Louis aanraakt verandert in goud. Hij houdt zielsveel van Emma, zijn tweede vrouw en grote liefde.

Maar die gouwe handjes kunnen niet voorkomen dat Emma aan kanker overlijdt. Op haar sterfbed laat ze Louis beloven dat hij weer gelukkig gaat worden en een nieuwe vrouw gaat zoeken. Louis mist de humor en de liefde van Emma, eigenlijk heeft hij wel genoeg van het leven.

Wanneer een half jaar na het overlijden van Emma heel toevallig een mooie jonge vrouw bij Louis aanbelt, komt zijn levenslust terug. Die belofte van nieuw geluk aan Emma is zo gek nog niet, vindt Louis.

Niet iedereen is daar blij mee... De vrouwen in zijn omgeving trachten invloed uit te oefenen op hoe Louis zijn nieuwe leven vorm moet geven en vooral met wie! Zijn dochter, zijn schoonzuster en de werkster, allemaal bemoeien ze zich met het geluk van Louis.

Gouwe Handjes is een tragikomedie over het belang van liefde en over de dood. Een komisch stuk met zeker ook diepzinnige momenten. Een mooie avond uit, een avond met een lach en een traan. 

 

 

2014 11 Gouwe Handjes1

2014 11 Gouwe Handjes3Rolverdeling

Emma - Thea Klein
Claire - Mandy Wolvers
Louis - Hennie Rutting
Alice - Ella Duivenvoorde
Charlotte - Annemieke Hoogeboom
Suze - Els Akkerboom

Schrijver: Haye van der Heyden
Regie: Peter van den Berg
Grime: o.l.v. Alex Duivenvoorde
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Nico van Gijlswijk en Jasper Meeuwissen

2014 11 Gouwe Handjes4VOORSTELLINGEN

vrijdag 14 en zaterdag 15 november 2014 in De Schelft in Noordwijkerhout
zaterdag 22 november 2015 in de Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur

Voor de pauze ±90 minuten, na de pauze ±60 minuten
Ticketprijs: 8 euro
Gouden kaart: 9 euro (verkrijgbaar aan de kassa)

Meer foto's