Toneelvereniging ODI

      

In maart 2015 presenteert ODI

Dansen met de bovenbuurman

2015 03 Dansen met de bovenbuurmanDit eigentijdse blijspel speelt zich af in de balletschool van Peter Kaiser. Peter is een zeer gedreven balletleraar. Hij heeft er veel voor over om als balletleraar in zijn klasje geloofwaardig over te komen!

De dames Joske, Hester, Manon en Ans, die dit klasje vullen, hebben ieder hun eigen bagage.

Joske is lesbisch en op zoek naar een zaaddonor. Manon is biseksueel geworden. Ans, die er van houdt om te verleiden, sluit met de dames de weddenschap af om Peter voor zich te winnen.

Boven de balletschool is een fitnesscentrum geopend. De eigenaar van dit fitnesscentrum is Bert Buiskool. Hij wil graag de ruimte van de balletschool gebruiken en sluit een weddenschap met Peter af. Door nauwe samenwerking met Peter komen er bij Bert verborgen gevoelens naar boven.

Het onheil geschiedt als vlak voor de jaarlijkse culturele wedstrijd Hester ter aarde stort en een been breekt. In het gebouw werkt een schoonmaakster, mevrouw Krijnse, een vrouw met veel kwaliteiten. Zij weet de jaarlijkse culturele wedstrijd voor één van de heren tot een goed einde te brengen. Welke weddenschap wordt door wie gewonnen?  Hester heeft kennis gekregen aan een chirurg die haar een facelift aandoet, is dit wat zij ervan verwacht had? Joske is zwanger, maar van wie?

 

2015 03 crew Dansen met de Bovenbuurman

2015 03 Dansen met de bovenbuurman 1Rolverdeling

Sebastiaan Duivenvoorde
Jeroen Kortekaas
Lies Nulkes
Patty van Amsterdam
Freija Duivenvoorde
Sandra Groot
Chantal Witteman

2015 03 Dansen met de bovenbuurman 2Schrijver: Ton Davids
Regie: Peter van den Berg
Regieassistente: Mandy Wolvers
Grime: o.l.v. Alex Duivenvoorde
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Jeroen Heemskerk & Jasper Meeuwissen

VOORSTELLINGEN

Vrijdag 20 en zaterdag 21 maart 2015 in De Schelft in Noordwijkerhout
Zaterdag 28 maart 2015 in de Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur
Ticketprijs: 8 euro (voorverkoop)
Gouden kaart: 9 euro (verkrijgbaar aan de kassa)