Toneelvereniging ODI

      

Naar goede traditie start toneelvereniging ODI het nieuwe jaar met een leuke komedie. Het is dan ook lachen geblazen met:

VRAAG HET MAAR AAN DE POSTBODE

2015 10 Vraag Het Maar Aan De Postbode posterPaul en Kristel, een schijnbaar gelukkig gehuwd echtpaar, hebben beiden een goed betaalde job, leven vrij luxueus en zijn kerngezond. Toch is Kristel niet erg gelukkig, ze is op een leeftijd gekomen, dat als ze nog kinderen wil, er dringend werk van gemaakt dient te worden. Paul daarentegen is perfect tevreden zonder kind. Kristel heeft last van rammelende eierstokken en is vastbesloten om zwanger te worden…desnoods zonder Paul... Wanneer Ludo, een jeugdvriend van Kristel, de keuken en een kinderkamer komt schilderen waar Paul niks van blijkt te weten en Karel, de postbode, wel héél veel op bezoek komt, is het voor Paul de hoogste tijd om zenuwachtig te worden.

Laat u lekker meeslepen in het leven van Paul en Kristel…..we hebben met elkaar heel veel lol gehad met de repetities. Nu is het tijd om het aan u te laten zien. Ik zou zeggen, gaat u lekker zitten en geniet van dit hilarische stuk.

 

2015 11 VraagHetDePostbode crew3Rolverdeling

2015 11 Vraag het maar aan de postbode 1

Jose (vrouw van de Postbode): Debby Verhoek Janssens
De Postbode: Hans van Gijlswijk
Paul Vanuffelen: Alex Duivenvoorde
Kristel Vanuffelen: Mandy Wolvers
Rita (vrouw van Ludo): Sandra Groot
Ludo (de schilder): Piet Brama
Doktor Erik: Rob Dorst (gastspeler)
Doktor van der Wiel: Jeroen Kortekaas

Schrijver: John Vermeulen
Regie: Jeroen Kortekaas
Grime: o.l.v. Ingrid Kortekaas
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Jeroen Heemskerk en Jasper Meeuwissen

VOORSTELLINGEN

2015 11 Vraag het maar aan de postbode 2

vrijdag 20 en zaterdag 21 november 2015 in De Schelft in Noordwijkerhout
zaterdag 28 november 2015 in de Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 20:00 uur
Zaal open: 19:30 uur
Einde voorstelling: 23:00 uur

 

Ticketprijs: 8 euro
Gouden kaart: 9 euro (verkrijgbaar aan de kassa)