Toneelvereniging ODI

      

ODI brengt in maart 2016 een avondvullende voorstelling met verschillende sketches,
sketches die voor velen herkenbaar zullen zijn:

EEN AVOND LACHEN MET DAAN & DORIS EN DIK & DEBBIE

1601 Daan Doris en Dik Debbie DEF flyer 1Kent u Daan & Doris, Dick & Debbie al? Nee, dan moet u beslist kennis met hen komen maken. De ene scène tovert een glimlach op uw gezicht, waar de andere u tranen bezorgt van het lachen. Herkenbare situaties uit het dagelijkse leven verpakt in de sfeer van een blijspel. Het script is geschreven door Nederlands populairste komedieschrijver Haye van der Heijden. Onder regie van Peter van den Berg belooft het een hilarische avond te worden.

De relaties zijn telkens anders. Niet altijd man en vrouw maar soms ook vader en dochter of de glazenwasser en de huisvrouw. Het gaat veel te ver om alle sketches hier te beschrijven maar we kunnen u verzekeren dat we u mee nemen in de avonturen van de verschillende karakters of u ze zelf zou kunnen zijn.

Diverse leden van onze vereniging kruipen in de huid van Daan & Doris en Dik & Debbie die in de meest verwarrende en verrassende situaties terecht komen. Daan & Doris en Dik & Debbie zijn steeds andere mensen; ze heten gewoon alleen maar altijd zo. De sketches zijn allemaal uit het dagelijks leven geplukt. Iedereen van ons heeft wel ooit een soortgelijke situatie meegemaakt en die ervaringen 

 

2016 03 Dik en Debbie 4

2016 03 Dik en Doris 2Rolverdeling

Doris & Debbie - Ingrid Kortekaas 
Doris & Debbie - Els Akerboom
Doris & Debbie - Patty van Amsterdam
Doris & Debbie - Thea Klein
Doris & Debbie - Yvonne Berveling
Doris & Debbie - Lies Nulkes
Daan & Dik - Ton Akerboom 
Daan & Dik - Henny Rutting

Schrijfster: Haye van der Heijden

Regie: Peter van den Berg
Grime: o.l.v. Ingrid Kortekaas
Decor: o.l.v. David Peters
Licht & Geluid: Nico en Joke van Gijlswijk 

2016 03 Dik en Doris 3VOORSTELLINGEN

vrijdag 11 en zaterdag 12 maart 2016 in De Schelft in Noordwijkerhout
zaterdag 19 maart 2015 in de Duinpan in de Zilk
Start voorstelling: 20:00 uur - 22:00 uur
Zaal open: 19:30 uur

Ticketprijs: 8 euro
Gouden kaart: 9 euro (verkrijgbaar aan de kassa)